Uncategorized @sk

Prečo by ste mali používať bambusové kefky? OBJAVTE JEJ VÝHODY!

Vedeli ste, že…?

Plastové zubné kefky predstavujú 1% odpadu v našich oceánoch. Zvyčajne ich meníme každé 3 až 4 mesiace, takže každý rok vyhodíme viac ako 4,5 miliardy plastových zubných kefiek.

Aký je problém s bežnými zubnými kefkami?
Bežné zubné kefky sú vyrobené z rôznych druhov plastov, takže sa nemôžu recyklovať a ich rozklad trvá viac ako 400 rokov, a nakoniec končia v našich oceánoch a poškodzujú tak dôležitý morský ekosystém. Ale máme tiež dobrú správu … Môžeme to spoločne zastaviť!

Zubná kefka od AuthenticWOOD – ekologická voľba
U nás v AuthenticWOOD sledujeme zdravý, ekologický a prírodný životný štýl, staráme sa o životné prostredie. Preto by sme chceli prestať znečisťovať oceány plastovými zubnými kefkami. Preto sme vytvorili bambusovú zubnú kefku , ekologickú alternatívu k tradičným plastovým zubným kefkám. Naša zubná kefka  je prírodná, vegánska, ekologická zubná kefka vyrobená z biologicky odbúrateľného bambusu so štetinami z PBT. Bambus je pružná a odolná rastlina, ktorá rastie veľmi rýchlo a má antibakteriálne vlastnosti, ktoré umožňujú kultiváciu bez použitia toxických látok. Používame štetiny PBT, vďaka ktorým nemusíme používať štetiny zvierat. Materiál PBT neobsahuje BPA (chemikáliu ktorú obsahuje veľa tvrdých plastov a môže viesť k zdravotným problémom).

Účinne čistí vaše zuby a ústa vďaka ergonomickému dizajnu a flexibilným štetinám pre najlepšiu hygienu úst.

Naša zubná kefka sa postarajú o vaše ústa, a vy sa zase nepriamo postaráte o to, že naša planéta bude čistejšia.

Poznáte výhody našej bambusovej zubnej kefky?
– Znižuje znečistenie životného prostredia a plastového odpadu v našich oceánoch.
– Bambus je ekologický a vďaka rýchlemu rastu a nenáročnosti aj veľmi dobrý obnoviteľný zdroj na našej planéte.
– Antibakteriálne vlastnosti bambusu umožňujú jeho kultiváciu bez použitia toxických látok.
– Má biologicky odbúrateľnú rukoväť, ktorá sa rýchlo rozkladá.
– Budete žiť s pocitom, že naše moria, oceány a živočíchy žijúce v nich už ďalej nebudete znečisťovať a celkovo tak odľahčíte našu planétu.

Ak vás zaujíma ako správne zrecyklovať našu bambusovú kefku, celý návod nájdete v ďalšom našom článku tu: https://authenticwood.sk/navod-ako-spravne-zrecyklovat-bambusovu-kefku/ 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *